Living room furniture

Pavadinimą | Kainą | Datą |
1535

Žurnalinis staliukas

2172

Staliukas

405

Staliukas

2027

Žurnalinis staliukas

434

TV spintelė

868

Mažas bufetas

434

Dėžė-stalas kavai

579

Bufetas

101

Lempos staliukas

-114% Sale
2896 6200

Žurnalinis staliukas Dvynės

-91% Sale
1303 2500

Žurnalinis staliukas

-198% Sale
637 1900

SEKCIJOS - SVETAINĖS BALDAI

 

Šiame namų interjero ir dizaino katalogo skyriuje rasite užsiregistravusių tiek individualių vartotojų, tiek baldų gamybos-prekybos įmonių, tiek ir individualių gamintojų patalpintus skelbimus apie parduodamus svetainės baldus. Kiekvienas besidomintis čia galės rasti, išsirinkti bei už prieinamą kainą įsigyti patikusius klasikinio arba modernaus stiliaus svetainės baldus - visiškai nesvarbu,ar tai būtų visas komplektas, ar kuri nors sudedamoji tokios paskirties baldų interjero dalis.
Nuo įvairių šalių gamybos ąžuolo,klevo,uosio,raudonmedžio ar iš kito medžio pagamintų spintų, sekcijų, žurnalinių staliukų , minkštų sulankstomų sofų iki dėžių, skirtų patalynei, komodų, vienviečių, dviviečių arba triviečių fotelių bei svetainės interjero aksesuarų - visa tai, tikimės, galėsite rasti bei išsirinkti, o įsigijus - pradžiuginti ne tik save, bet ir savo artimuosius, taipogi mėgautis pasikeitusia svetainės aplinka.
Šiuolaikiškos įvairiausių modelių slenkamosios sistemos, įvairių spalvų ir matmenų, skirtingų apdailų  lentynos ir indaujos su skirtingo dydžio stalčiais, nestandartiniai arba klasikiniai su stikliniu paviršiumi stalai suteiks Jūsų namų svetainei jaukumo ir patrauklumo. Galbūt mūsų kataloge Jums pavyks rasti norimus svetainės baldus, pagamintus pagal specialų užsakymą, o tokių baldų dizaino nestandartiniai sprendimai galimai atitiks Jūsų viziją bei lūkesčius.
Tikimės, kad ieškodami išties rasite sau norimus, patikusius baldus arba svetainės interjerui reikiamas dizaino detales, kurie papuoš Jūsų namus!
Ketinantiems talpinti skelbimus apie parduodamus svetainės kambario baldus, baldų interjero detales siūlome užsiregistruoti šiame internetiniame namų interjero ir dizaino kataloge. Kviečiame registruotis ne tik pavienius asmenis, bet ir baldų gamybos įmones, taip pat individualius baldų gamintojus.