Baldama


gamyba

+370 608 20361

info@stilingibaldai.lt

Kalvarijų g. 24a, PC "Ibrahim", II a.

All company offers


Company profile

Įmonės veikla yra baldų importas, didmeninė ir mažmeninė prekyba, nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba, interjero projektavimas.

Naudodami žymiausių pasaulio gamintojų medžiagas siekiame aukščiausios kiekvieno gaminio kokybės. Klientai renkasi mus dėl palyginti mažų kainų ir kokybiškai atliekamo darbo bei didelio medžiagų pasirinkimo.

Patyrę dizaineriai suprojektuos baldus pagal Jūsų norus ir pageidavimus, pasiūlys optimaliausius dizaino sprendimus, esamas naujoves, padės parinkti tinkamą spalvą ir furnitūrą, kad Jūsų baldai būtų praktiški ir patogūs. Projektavimo darbai atliekami su kompiuterinė programa, kurios pagalba užsakovas gali pamatyti užsakomus baldus.

Gamybos procese naudojamos aukštos kokybės stumdomųjų durų sistemos "Komandor", "Astin" bei "Sogal", vokiškos, austriškos ir lenkiškos plokštės - "Thermopal", "Egger", "Wodego", "Kronopol", "Kronospan".

Visuomet esame naujovių sūkuryje, stebime ir analizuojame rinkos tendencijas, todėl visuomet galime pasiūlyti pačius optimaliausius ir tinkamiausius sprendimus. Per daugiau nei trejus darbo metus mūsų įmonėje susiformavo darni profesionalių bei kompetentingų darbuotojų komanda, kurios dėka galime garantuoti nepriekaištingą savo gaminių kokybę bei sparčius darbų atlikimo terminus.

Baldams suteikiama 2 metų garantija - galite būti tikri, jog įsigyjate kokybiškus ir ilgaamžius baldus.

Visada galite derėtis - jei Jums labai aktuali kaina, kartu galime rasti sprendimą, galintį ją sumažinti.

Mūsų siūlomi baldai - tai puikus dizaino, kokybės ir kainos santykis.