Investuodami į gerą, kokybišką čiužinį, kartu investuojame ir į savo sveikatą. Miegas mūsų gyvenime yra toks pat svarbus, kaip maistas bei vanduo, miegas- tai esminis geros sveikatos komponentas, kurio dėka galime užtikrinti kūno vystymąsi bei atsigavimą, tai pat ir gerą protinę veiklą bei gerovę. Miego kokybei užtikrinti jau imtasi daugybė priemonių. Galėtume nesunkiai pastebėti tendenciją, jog ir žmonės vis daugiau dėmesio pradeda skirti sveikam gyvenimo būdui, o taip pat ir kokybiškam poilsiui.

Taigi, baldai, ant kurių ilsimės tampa vienu pagrindinių mūsų dėmesio objektu, galvojant apie kokybišką poilsį. Kad lova, kurioje ilsimės būtų patogi, privalu įsigyti ir gerą čiužinį.

Šiais laikais galime rasti įvairiausių tipų čiužinių- lateksinių, kokosinių ir pan. Vienas iš šių tipų- spyruokliniai čiužiniai. Beje, šis čiužinių tipas yra vis dar populiariausias rinkoje.

Gali iškilti klausimas, kuo jie skiriasi nuo kitų čiužinių? Jie išsiskiria ypatinga konstrukcija- šių čiužinių centrinėje dalyje yra įmontuotos spyruoklės. Šias spyruokles iš abiejų pusių gaubia išoriniai sluoksniai, dar kitaip vadinami minkštaisiais sluoksniais.

Spyruoklinių čiužinių taip pat galėtume rasti pačių įvairiausių- jie vieni nuo kitų skiriasi savo spyruoklių dydžiu, forma, dizainu bei skaičiumi, o taip pat spyruoklių išdėstymu, jas jungiančios vielos kiekiu, sudėtimi bei tvirtumu, užtikrinančiu čiužinio ilgaamžiškumą ir patvarumą. Renkantis spyruoklinį čiužinį pravartu būtų žinoti, iš ko yra pagaminti jo išoriniai minkštieji sluoksniai. Geresnės kokybės čiužinių minkštieji sluoksniai dažniausiai užpildomi pūkais ar plunksnomis, vilna, šilko pluoštu, prabangiu porolonu ir pan. Kiek pigesni čiužiniai yra gaminami minkštuosius sluoksnius užpildant paprastesniu porolonu, kokoso medžio plaušais, perdirbtos medvilnės pluoštu. Prastesnės kokybės čiužiniai, savaime suprantama, nesuteikia tiek komforto, keik geresnės, o taip pat ir nėra tokie ilgaamžiški.