Šiame namų interjero ir dizaino katalogo skyriuje rasite užsiregistravusių tiek individualių vartotojų, tiek baldų gamybos-prekybos įmonių, tiek ir individualių gamintojų patalpintus skelbimus apie parduodamus antikvarinius baldus ir interjero detales. Kiekvienas besidomintis čia galės rasti, išsirinkti bei už prieinamą kainą įsigyti patikusius klasikinius , neoklasikinius arba kitų stilių antikvarinius baldus, skirtus Jūsų namams ar įmonės ofisui - visiškai nesvarbu,ar tai būtų visas antikvarinių baldų ir interjero detalių komplektas, ar tik kuri nors sudedamoji tokios paskirties baldų interjero dalis.
Nuo įvairių šalių gamybos iš įvairaus medžio pagamintų spintų, spintelių, stalų iki įmantrios formos lentynų, kėdžių, taip pat komodų bei kitų antikvarinių baldų ir interjero aksesuarų - visa tai, tikimės, galėsite rasti bei išsirinkti, o įsigijus - pradžiuginti ne tik save, bet ir savo artimuosius namuose, tiek savo kolegas įmonėje, taipogi mėgautis pasikeitusia namų ir ofiso aplinka.
Klasikiniai ir neoklasikiniai įvairiausių modelių antikvariniai daiktai, pritaikyti tiek namų, tiek ir biuro dizainui, įvairių spalvų ir matmenų, skirtingų apdailų stalai su skirtingo dydžio stalčiais, spintelės, stelažai , o taip pat klasikinės arba nestandartinio sprendimo dizaino kėdės suteiks Jūsų namams arba ofisui jaukumo ir patrauklumo, o gal net ir žaismngumo, priklausomai nuo to, kokių norite suteikti spalvų savo namų arba biuro interjerui. Galbūt mūsų kataloge Jums pavyks rasti norimus antikvarinius baldus, pagamintus pagal kadaise specialų užsakymą, o tokių baldų gamybos dizaino nestandartiniai sprendimai galimai atitiks Jūsų viziją bei lūkesčius. Skelbimuose galėsite rasti informaciją ir apie parduodamus naudotus itališkus baldus, jų kainą, esamą būklę ir t.t.
Tikimės, kad ieškodami išties rasite sau norimus, patikusius senovinius baldus arba namų interjerui reikiamas dizaino detales, kurie papuoš Jūsų namų erdves!
Ketinantiems talpinti skelbimus apie parduodamus antikvarinius baldus, tokių baldų interjero detales siūlome užsiregistruoti šiame internetiniame namų interjero ir dizaino kataloge. Kviečiame registruotis ne tik pavienius asmenis, bet ir baldų gamybos įmones, taip pat individualius baldų gamintojus.