Vaiko kambario baldai

Pavadinimą | Kainą | Datą |
-171% Sale
239 650

MINI vaikiskų baldų serija

159

Pusaukštė lova

108

Lova

253

Lova su čiuožykla

152

Palapinė - Žiedų dangus

100

Sėdmaišis Paulina

-183% Sale
159 450

Reguliuojamo aukščio stalas

0

Flexa1

0

Flexa2

0

Flexa3

0

Haba

Šiame namų interjero ir dizaino katalogo skyriuje rasite užsiregistravusių tiek individualių vartotojų, tiek baldų gamybos-prekybos įmonių, tiek ir individualių gamintojų patalpintus skelbimus apie parduodamus vaikų kambario baldus. Kiekvienas besidomintis čia galės rasti, išsirinkti bei už prieinamą kainą įsigyti patikusius klasikinio, nestandartinio arba modernaus stilių vaikų kambario baldus - visiškai nesvarbu,ar tai būtų visas vaikų kambario baldų komplektas, ar tik kuri nors sudedamoji tokios paskirties baldų interjero dalis.
Nuo įvairių šalių gamybos iš įvairaus medžio pagamintų spintų, komodų, spintelių, dviaukščių lovų iki rašomųjų stalų, lovų kūdikiams, čiužinių, fotelių bei vaikų kambariui skirtų interjero aksesuarų - visa tai, tikimės, galėsite rasti bei išsirinkti, o įsigijus - pradžiuginti ne tik save, bet ir savo vaikus, taipogi mėgautis pasikeitusia vaikų kambario aplinka.
Šiuolaikiškos įvairiausių modelių slenkamosios sistemos, pritaikytos vaikų kambario dizainui, įvairių spalvų ir matmenų, skirtingų apdailų komodos su skirtingo dydžio stalčiais,spintos, klasikinės dviaukštėslovos arba lovos kūdikiams suteiks Jūsų vaikų kambariui jaukumo ir patrauklumo. Galbūt mūsų kataloge Jums pavyks rasti norimus vaikų kambario baldus, pagamintus pagal specialų užsakymą, o tokių baldų dizaino nestandartiniai sprendimai galimai atitiks Jūsų vaikų viziją bei lūkesčius. Skelbimuose galėsite rasti informaciją ir apie parduodamus naudotus lenkiškus baldus, jų kainą, esamą būklę ir t.t.
Tikimės, kad ieškodami išties rasite sau norimus, patikusius baldus arba vaikų kanmbario interjerui reikiamas dizaino detales, kurie papuoš Jūsų namus!
Ketinantiems talpinti skelbimus apie parduodamus vaikų kambario baldus, tokios pakirties baldų interjero detales siūlome užsiregistruoti šiame internetiniame namų interjero ir dizaino kataloge. Kviečiame registruotis ne tik pavienius asmenis, bet ir baldų gamybos įmones, taip pat individualius baldų gamintojus.