Virtuvės baldai

Pavadinimą | Kainą | Datą |
1077

STONERA virtuvės kriauklė

1203

STONERA virtuvės kriauklė

-226% Sale
2607 8500

VIRTUVĖS BALDAI

-151% Sale
1390 3500

VIRTUVĖS BALDAI

3186

VIRTUVĖS BALDAI

-223% Sale
1390 4500

VIRTUVĖS BALDAI

2607

VIRTUVĖS BALDAI

2027

VIRTUVĖS BALDAI

-223% Sale
2317 7500

VIRTUVĖS BALDAI

1622

VIRTUVĖS BALDAI

0

VIRTUVINIAI BARAI

-222% Sale
1303 4200

VIRTUVĖS BALDAI

Šiame namų interjero ir dizaino katalogo skyriuje rasite užsiregistravusių tiek individualių vartotojų, tiek baldų gamybos-prekybos įmonių, tiek ir individualių gamintojų patalpintus skelbimus apie parduodamus virtuvės baldus. Kiekvienas besidomintis čia galės rasti, išsirinkti bei už prieinamą kainą įsigyti patikusius klasikinio, nestandartinio arba modernaus stilių virtuvės baldus - visiškai nesvarbu,ar tai būtų visas virtuvės baldų komplektas, ar tik kuri nors sudedamoji tokios paskirties baldų interjero dalis.
Nuo įvairių šalių gamybos iš įvairaus medžio pagamintų spintų, spintelių, stalų iki indaujų, taburečių bei virtuvės interjero aksesuarų - visa tai, tikimės, galėsite rasti bei išsirinkti, o įsigijus - pradžiuginti ne tik save, bet ir savo artimuosius, taipogi mėgautis pasikeitusia virtuvės aplinka.
Šiuolaikiškos įvairiausių modelių slenkamosios sistemos, pritaikytos virtuvės dizainui, įvairių spalvų ir matmenų, skirtingų apdailų lentynos ir indaujos su skirtingo dydžio stalčiais, nestandartiniai arba klasikiniai su stikliniu paviršiumi stalai, taip pat odiniai arba minkštieji sėdimieji kampai suteiks Jūsų namų virtuvei jaukumo ir patrauklumo. Galbūt mūsų kataloge Jums pavyks rasti norimus virtuvės baldus, pagamintus pagal specialų užsakymą, o tokių baldų dizaino nestandartiniai sprendimai galimai atitiks Jūsų viziją bei lūkesčius. Skelbimuose galėsite rasti informaciją ir apie parduodamus naudotus lenkiškus baldus, jų kainą, esamą būklę ir t.t.
Tikimės, kad ieškodami išties rasite sau norimus, patikusius baldus arba virtuvės interjerui reikiamas dizaino detales, kurie papuoš Jūsų namus !
Ketinantiems talpinti skelbimus apie parduodamus virtuvės kambario baldus, baldų interjero detales siūlome užsiregistruoti šiame internetiniame namų interjero ir dizaino kataloge. Kviečiame registruotis ne tik pavienius asmenis, bet ir baldų gamybos įmones, taip pat individualius baldų gamintojus.