Virtuvės baldai

Pavadinimą | Kainą | Datą |
1077

STONERA virtuvės kriauklė

1203

STONERA virtuvės kriauklė

-226% Sale
2607 8500

VIRTUVĖS BALDAI

-151% Sale
1390 3500

VIRTUVĖS BALDAI

3186

VIRTUVĖS BALDAI

-223% Sale
1390 4500

VIRTUVĖS BALDAI

2607

VIRTUVĖS BALDAI

2027

VIRTUVĖS BALDAI

-223% Sale
2317 7500

VIRTUVĖS BALDAI

1622

VIRTUVĖS BALDAI

-222% Sale
1303 4200

VIRTUVĖS BALDAI

-217% Sale
2896 9200

VIRTUVĖS BALDAI

Virtuvės kambarys - tai ne tik valgio ruošimo ir gaminimo vieta namuose. Jame susirenkama aptarti kasdienius rūpesčius ir aktualijas, tai dažnų ilgų vakaro pasisedėjimų ir pokalbių tiek su šeimos nariais, tiek ir draugais vieta. Todėl ypač svarbu, kad virtuvės kambaryje esantys baldai ne tik atliktų savo tiesioginę paskirtį, bet ir derėtų prie vyraujančios namų aplinkos bei pasirinkto interjero.
Įvairių šalių gamybos ąžuolo, klevo, uosio, raudonmedžio ar iš kito medžio pagaminti virtuvės baldų komplektai gali tapti Jūsų virtuvės kambario išskirtiniu akcentu. Iš gausybės šiame kataloge patalpintų skelbimų apie virtuvės baldus Jūs galėsite taipogi išsirinkti bei įsigyti ir atskirai parduodamus klasikinio,modernaus arba nestandartinio stiliaus, taip pat antikvarinius virtuvės baldų komplektus, kurie, kaip tikimės, ilgai džiugins tiek Jus, tiek pas Jus užsukusius pasisvečiuoti artimus draugus, gimines ir pažįstamus. Galėsite išsirinkti ir įsigyti mūsų šalies baldų gamybos įmonių, tiek kitose šalyse pagamintus virtuvės baldų komplektus, kurie puikiai derės Jūsų namų aplinkos interjero fone, suteiks virtuvės kambariui naujų spalvų, jaukumo ar net žaismingumo.
Šiame mūsų namų interjero ir dizaino kataloge Jūs rasite informaciją ne tik apie parduodamus įvairios paskirties baldus, namų interjero detales, tačiau galėsite susipažinti ir su čia pateiktomis interjero dizaino idėjomis namams, jūsų įmonės biurui arba sodui, sužinoti kaip būtų galima užsisakyti baldus internetu. Tikimės, kad Jums pavyks rasti patikusius tiek svetainės, tiek virtuvės, tiek r kitos paskirties ne tik vietinės gamybos, tačiau ir lenkiškus baldus, kuriais naudositės savo namų aplinkoje, ofise arba sodyboje.
Kataloge užsiregistravę tiek pavieniai vartotojai, individualūs baldų gamintojai, tiek Lietuvos baldų gamybos ir baldų prekybos įmonės, vystančios savo veiklą ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose), bet ir mažesniuose šalies miesteliuose čia galės pristatyti savo  gaminamą produkciją, galbūt pasidalinti baldų gamybos paslaptimis su besidominčiaisiais baldų gamybos technologijomis, pateikti naujų interjero ir dizaino sprendimų.